Summer Camp 2018 Damy Radę Summer Camp 2018

Zapraszamy Was na 5-dniowy cykl zajęć skimboardowych i nie tylko! :)
Dla dzieci i młodzieży - sport, zabawa i najlepsze wspomnienia
Dla rodziców - prawdziwy urlop! :D

Cena: 649 zł/os.

terminy:
25-29.06.2018
02-06.07.2018
09-13.07.2018
16-20.07.2018
23-27.07.2018
20-24.08.2018
27-31.08.2018

Summer camp

Zajęcia skimboardowe - tego z pewnością będzie sporo, lecz to nie wszystko co na Was czeka! :)

W programie przewidzieliśmy coś dla prawdziwych SKIMBOARDOWYCH maniaków - czyli cały dzień Skim, Skim i jeszcze trochę skima! :D Będziemy trenować FlatTricki, ogarniać przeróżne przeszkody, bawić się na naturalnych spotach Zatoki Gdańskiej i budować przeszkody, które sami zaprojektujemy! :) Mamy również super opcje dla mniej skimboardowego towarzystwa, każdego dnia mamy dla Was alternatywne zajęcia, na których równie dobrze będziecie się z nami bawić!

Kazdego dnia sami wybieracie: skim przez cały dzień lub np. popołudniowy wypad do parku trampolin.

Cena zawiera:

 • szkolenie oraz zajęcia skimboardowe na każdym poziomie zaawansowania,
 • sprzęt podczas zajęć
 • alternatywne zajęcia (park trampolin, wyjście na lody na Stare Miasto, playground arena, zajęcia na deskach TrickBoard, planszówkowe szaleństwo, projektowanie oraz budowanie przeszkód, kąpiele w morzu pod okiem ratowników, piłka nożna/siatkówka plażowa)
 • opieka doświadczonej kadry pedagogicznej
 • woda do picia
 • codzienny lunch
 • koszt dojazdów na atrakcje alternatywne
 • koszulkę „Summer Camp”
 • ubezpieczenie NNW
 • zniżkę 10% na ofertę ZIMA2019 (premiera latem)

Cena nie zawiera:

 • kosztów dojazdów i powrotów z zajęć

Miejsce:

Gdańska plaża Stogi, na której mieści się nasz Tor Skimboardowy Kałuża, jest jedną z najpiękniejszych polskich plaż. Magia tego miejsca - niby w wielkim mieście, a jednak na uboczu - dzięki czemu nie tak tłoczna jak inne 3miejskie plaże, do tego warto wspomnieć że bardzo szeroka, długa i z pięknymi zachodami słońca - idealne miejsce na letnią przygodę! :)

Kilka słów o samej „Kałuży” - 5 lat temu stworzyliśmy i działamy w tym wyjątkowym miejscu, wyjątkowym bo pełnym pasji, sportu, dobrych emocji i super ludzi którzy tworzą ją z nami! W przeciągu tych kilku lat z jednego małego toru, Kałuża przeistoczyła się w znany już w całym świecie skimboardowym (http://skimspots.com) kompleks 3 torów.

Szkolenie:

Szkolenia skimboardowe na każdym poziomie zaawansowania, pod okiem instruktorów DamyRadę. Odbywają się w trybie 2 sesji dziennie (z przerwą na Lunch, regenerację). Zajęcia prowadzimy w grupie 6-10 osobowej.

Sprzęt:

Zapewniamy deski skimboardowe marek (GOZONE, SEVENTYONE) Dla każdego uczestnika znajdziemy idealną deskę, oczywiście testować można do woli z każdego dostępnego modelu!

Bezpieczeństwo:

Mimo iż zajęcia odbywają się na plaży, uczestnicy na czas ich trwania nie mają kontaktu z linią brzegową. Obiekt w najgłębszym miejscu max 10cm. głębokości. Wyjątki stanowią zajęcia „kąpiel w morzu” oraz „skim na naturalnych spotach Zatoki” - w tym czasie zapewniamy opiekę ratownika wodnego.

Tor Skimboardowy znajduje się przy głównej bazie ratowników wodnych oraz medycznych - dzięki temu w razie kontuzji, reakcja ratownika medycznego jest natychmiastowa.

Dojazd:

Tor Skimboardowy Kałuża znajduje się na terenie plaży gdańskiej dzielnicy Stogi. Znajdziecie go zaraz po wejściu głównym deptakiem po prawej stronie.

Opcje dojazdu:

 • AUTO - plaża posiada parkingi strzeżone (w zeszłym sezonie koszt 5zł/cały dzień), w razie korków polecamy zaparkować samochód na Stogach i dojechać tramwajem albo spacerek
 • TRAMWAJ - linia 3 oraz 8 - w sezonie kursują do pętli na plaży

Pytania:

Dzwońcie, piszcie - chętnie opowiemy, wyjaśnimy!

505 968 685 - Łukasz Hinc
730 459 752 - Zosia Puchalska
kontakt@damy-rade.com.pl

Rezerwacja:

Wystarczy, że napiszesz do nas maila – kontakt@damy-rade.com.pl, a zwrotnie otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twoją rezerwacje oraz danymi do wpłaty zaliczki.