Nasze motto:
Let it snow - have fun!

Kim jesteśmy?

 • GRUPĄ PRZYJACIÓŁ I ZNAJOMYCH, których połączyła wspólna pasja i wspólne cele.
  Tworzymy zespół - to przede wszystkim. Zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielnie moglibyśmy zdziałać o wiele mniej. Razem pracujemy, ale również razem się bawimy. Lubimy spędzać ze sobą czas. Szanujemy swoje zdanie. Wiemy, że atmosfera w naszej ekipie zawsze będzie miała wpływ na ludzi, których szkolimy.
  Mamy wiele cech wspólnych, ale każdy z nas jest na swój sposób inny, dlatego możemy nieustannie uczyć się od siebie nawzajem, inspirować się do działania i realizować pomysły, na które samodzielnie ciężko byłoby się zdecydować.

 • INSTRUKTORAMI I WYCHOWAWCAMI z wieloletnim doświadczeniem, pracującymi zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi.
  Poszukujemy nowych rozwiązań, które mogą wpłynąć na efektywność zajęć zarówno indywidualnych jak i grupowych, aby nikt nie musiał doświadczać frustracji związanej z wykonywaniem ciągle tych samych ćwiczeń i nudnych, powtarzalnych czynności.
  Uwielbiamy pracę zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi, to między innymi dla Was sami nieustannie się szkolimy i podnosimy swoje kwalifikacje.

Posiadamy wymagane uprawnienia:

 • wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Pomorskiego pod numerem 638
 • gwarancję ubezpieczeniową organizatorów turystyki AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. - zobacz

O co nam chodzi?

Chcemy pokazać, że pasja to coś, co ma wpływ na całe nasze życie.
Że jazda na desce czy nartach wcale nie jest taka trudna.
Że wysiłek fizyczny to nie tylko trud i zmęczenie, ale przede wszystkim radość z osiąganych efektów i czynionych postępów.
Że zawsze fajniej jest robić coś razem niż osobno.
I bardzo staramy sie robić wszystko, aby każdy uczestnik mógł czerpać ze szkoleń jak najwięcej, aby poświęcony czas przynosił wymierne rezultaty, a jazda sprawiała coraz większą frajdę i satysfakcję.

Dbamy o...

 • JAKOŚĆ oferowanych szkoleń. Kadra instruktorska to wykwalifikowani specjaliści; ludzie dla których narty czy snowboard to nie przypadkowe modne hobby a styl życia i ogromna pasja. I zawsze pozostajemy otwarci na sugestie, które mogły by podnieść jakość świadczonych przez nas usług.
 • BEZPIECZEŃSTWO, nie tylko na stoku, ale podczas całego pobytu. My, będąc świadomi ewentualnych zagrożeń, zawsze będziemy służyli Wam radą i pomocą. Jesteśmy do Waszej dyspozycji o każdej porze, żaden problem na pewno nie zostanie niezauważony ani zignorowany. Dokładamy wszelkich starań aby każdy dzień wykorzystać na 100%. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne możliwości, dlatego też program zawsze dostosowany jest do umiejętności uczestników oraz ich aktualnej kondycji.
 • ATMOSFERA - dbamy o to, aby każdy czuł się dobrze, świetnie się bawił podczas szkolenia, ale też nie bał się wyrażać swoich obaw czy wątpliwości, nie bał się pytać - my zawsze chętnie odpowiemy! Znajdujemy czas na naukę, zabawę ale też na odpoczynek - każdy ma do tego prawo. Z nami zawsze bardzo dużo się dzieje, a każdy wyjazd to niezapomniana przygoda.

Oto my:

 • Łukasz

  Kierownik, wychowawca, instruktor z wieloletnim doświadczeniem. Pomysłodawca oraz leader toru skimboardowego KAŁUŻA. Snowboard oraz skimboard to moje pasje, którymi staram się zarażać innych. Jeżeli czegoś się podejmuję, robię to na 100%.

 • Zośka

  Ciągle w drodze, aby sprawdzić, jak jest gdzie indziej. Fanka tajskiej kuchni, gór, głośnej muzy i Bałkanów. Największą wartością i inspiracją do działania są dla mnie ludzie. Od 1998 roku kierowniczka i organizatorka obozów i wyjazdów grupowych.

 • Olga

  Na co dzień studiuję medycynę, w wolnych chwilach jestem uzależniona od sportu i podróży. Zimą, odkąd pamiętam, jestem wierna narciarstwu. Marzą Ci się pierwsze śnieżne szusy, a może chciałbyś doszlifować technikę mistrza? Widzimy się na stoku!

 • Ania

  Moją pasją jest narciarstwo, więc łącze pracę z przyjemnością. W wolnych chwilach zwiedzam świat dobrze się przy tym bawiąc. Uwielbiam otaczać się ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia.

 • Damian

  Interesuję się sportem, przede wszystkim siatkówką, koszykówką i piłką ręczna. Kocham góry, podróże, a snowboard to moja pasja nr 1. Z każdym kolejnym sezonem staram się coraz bardziej doskonalić swoje umiejętności, głównie w slalomie i freestyle’u. Zawodowo zajmuję się tworzeniem ogrodów, a w wolnym czasie lubię pograć na konsoli albo pojechać autem gdzieś przed siebie.

 • Bartek

  Zacząłem jeździć na nartach w wieku 3 lat, od tego czasu jeździłem zawsze w wolnych chwilach, co było o tyle proste, że mieszkam tuż przy wyciągu:) Oprócz narciarstwa uprawiam kolarstwo oraz gram w piłkę nożną. Ale jednak narty są moją największą pasją, której poświęcam czas nie tylko zimą, lecz też w okresie jesiennym lub wiosennym wyjeżdzając na lodowce. W pracy z grupą zwracam zawsze uwagę, że każdy sport to wielka frajda, ale trzeba również być rozważnym i bezpiecznie czerpać radość z zabawy na stoku.

 • Beata

  Instruktorka snowboardu i windsurfingu, optymistka, zarażająca innych swoją pasją. Pozytywnie nastawiona do ludzi i świata, o niekończących się pokładach cierpliwości.

 • Michał

  Miłośnik podróży, instruktor żeglarstwa, narciarstwa i nurkowania, kapitan jachtowy. Połowę życia spędzam na wodzie, drugą na śniegu. Organizacją wyjazdów zajmuję się blisko od 20 lat.

 • Samoil

  Instruktor snowboardu oraz pływania,
  Ratownik WOPR państwu się kłania.
  Na punkcie desek ten gość ma bzika,
  A zaczął na śniegu, gdzie na snowboardzie fika.
  W lecie na longu, na skima śmiga
  A raz nawet w zimie na skimie pływał.
  Deska dla niego to świetna zajawa,
  Lubi zajawą braci zarażać.

 • Patryk

  Licencjonowany mgr wychowania fizycznego, sport to prawie jego całe życie. Instruktor pływania oraz snowboardu, którego uczy już ładnych parę lat. Lubi pracę z dziećmi jak i z osobami dorosłymi. Największą satysfakcję sprawia mu oglądanie i przyczynianie się do progresu swoich kursantów. Na desce uwielbia freeride oraz freestyle.

 • Kasia

  Na co dzień fizjoterapeutka i trener przygotowania motorycznego, zimą zaś zamieniam się w instruktorkę narciarstwa i szusuję z dzieciakami na stoku. Prywatnie uzależniona od zmęczenia i adrenaliny. Pasjonatka sportu w każdej postaci. Od biegania poprzez taniec, wspinaczkę górską, aż po downhill.